Dochází místo? Dokupte do regálu další police

Dochází místo? Dokupte do regálu další police

Police do regálu navíc

Množství zboží a materiálu k uskladnění se vám neustále zvětšuje a stávající kapacity regálů vám pomalu přestávají stačit? Nemusíte hned kupovat nové regály. Námi prodávané regály a regálové systémy jsou zkonstruované tak, aby se daly dodatečně doplnit o další police navíc. A že je z čeho vybírat! Nabídku jsme doplnili o police ze surové dřevotřísky (tzv. MDF desek). Jsou dostupné ve vybraných rozměrech a barevných provedeních.

Přídavné police k regálům – z dřevotřísky (MDF desek)

Při výrobě základních i přídavných polic k regálům se nejčastěji používají MDF desky (Medium Density Fibreboard), které jsou z hlediska poměru ceny a kvality nejvýhodnější. Vyrábí z dřevěných vláken, a to lisováním za použití lepidla. Nejsou příliš těžké, přesto vynikají vysokou nosností. Police k regálům navíc, včetně oblíbených šedých polic z MDF desky, mají nosnost až 175 kg a hodí se i pro uskladnění těžších předmětů.

Jsou odolné a v běžném prostředí nepodléhají deformacím ani výskytu plísní. Pro použití regálů na uskladnění olejů, čisticích přípravků a jiných chemických prostředků však doporučujeme spíše celokovové regály. Tekutiny by se totiž v případě rozlití nasály do struktury dřevotřísky a nedaly by se odstranit.

Vyberte si barvu polic podle svých preferencí

Při výběru regálů do skladu, garáže nebo domácnosti se rozhodujete nejen podle vlastností a rozměrů, ale také vzhledu. Kovové regály jsou zkonstruované z odolné ocelové konstrukce opatřené povrchovou úpravou lakováním. Kromě klasické šedé barvy nabízíme i lakované modré regály, které ve vašich prostorách vyniknou. Totéž platí v případě přídavných polic. Do nabídky jsme zařadili jak šedé, tak modré police navíc k regálu s lakovanou ocelovou konstrukcí. Jsou dostupné v rozměrech 1800x900x900 mm.

Police k regálům mají díky pevné konstrukci velkou nosnost

Aby byly police k regálům pevné a snesly i nadměrné zatížení, jsou doplněné o kvalitní nosný a opěrný systém z oceli. Balení nových regálů obsahuje nejen samotnou dřevotřískovou desku, ale také 4 pevné bočnice a jednu podpěru, která se umísťuje do středové části police. Montáž náhradních polic vám přitom zabere jen několik minut.

Přidali jste k regálům nové police? Úložný systém přeorganizujte

Pokud jste ke stávajícímu regálovému systému pořídili nové police za účelem rozšíření úložných prostorů, neobejdete se bez reorganizace způsobu uskladnění. Abyste mohli přidat nové police, budete muset v regálu vytvořit prostor pro jejich vložení, a to například přemístěním příliš velkých předmětů nebo jejich uložením na bok. Pro ukládání rozměrnějších věcí si pořiďte praktický půlregál, jehož horní polici využijete jako desku pracovního stolu.

Police k regálům navíc jsou levné a jejich montáž je opravdu rychlá. Hledáte-li nejjednodušší způsob pro rozšíření stávajících skladovacích prostorů a využití plného potenciálu regálů, nákup přídavných polic je ideálním řešením.

Zdroj fotografie: Visualhunt.com

 

Nejnovější články