Elektrické motorové kolečko, výkon 350W

Kód: KOLECKO350
28 990 Kč –45 %
Elektrické motorové kolečko, výkon 350W
28 990 Kč –45 % 15 990 Kč 13 214,88 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Objednejte si elektrické motorové kolečko s motorem o výkonu 350WExpedujeme ihned!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrické motorové kolečko, výkon 350W

Víceúčelové elektrické motorové kolečko kombinuje výhody dvou nástrojů: kolečka a teleskopické nakládací plošiny. Samozřejmě jej můžete použít jako robustné, prakticky samojízdné kolečko, ale není to jeho jediné použití. Můžete jej snadno převést na teleskopickou nakládací plošinu. Pokud tedy vaše každodenní práce vyžaduje přepravu kompaktního nebo objemného zboží, jako je dřevo, velké kameny atd., Pak jste právě našli správné zařízení.

02

Technické parametry

 • Kapacita baterie 6 Ah
 • 5 hodin maximální výdrže baterie
 • 350W výkon motoru
 • Otáčky motoru 100 min-1
 • Rychlost vpřed 6 km/h
 • Rychlost vzad 2 km/h
 • 150kg / 120L kapacita
 • 50 kg celkové hmotnosti
 • rozměry: 1500 x 750 x 860 mm
 • 110 ~ 240 nabíjecího vstupního napětí
 • Napájení 66 W nabíječky
 • 42 V výstupního napětí nabíječky
 • 3h doba nabíjení
 • Třída ochrany III v případě nabíječky
 • 40V napětí baterie
 • 240Wh baterie
 • Hmotnost baterie 1,80 kg
 • rozměry baterie 180 x 110 x 80 mm

04_1

Konstrukce kolečka

1. Žlutá práškově lakovaná mísa s kapacitou až 120 L a nosností 150 kg, pevná a odolná. Práškové lakování zaručuje ochranu proti korozi a teplotním výkyvům a také chrání před drobným mechanickým poškozením.

2. Masivní, práškově lakovaná ocelová výměnná plošina, která umožňuje přepravu velkého zboží s pevnou konstrukcí.

3. Ocelový šroubovaný rám s korozivzdorným práškovým nástřikem pro odolnost i při maximálním zatížení. Dodává se rozložený pro snadnou a rychlou vlastní montáž.

4. Dvě zadní otočná kola s brzdou zajišťující manévrovatelnost a pohodlí při práci, stejně jako stabilitu a bezpečnost při parkování.

5. Přední kolo poháněné motorem o výkonu 350 W. Velké kolo zajišťuje pohodlí při práci v jakémkoli terénu - na mokré půdě i na betonu. Materiál nejvyšší třídy použitý při výrobě pneumatiky zajišťuje její velmi dlouhou životnost.

6. Ergonomická a pohodlná levá rukojeť vybavená protiskluzovou podložkou pro pevné uchopení.

7. Pravá rukojeť vybavená protiskluzovou podložkou a ovládací pákou motoru.

8. Protiskluzové podložky na rukojeti zajišťují pevný úchop.

9. Stabilní prostor pro baterie v krytu, který zaručuje bezpečnost během používání.

10. 240W baterie s vypínačem.

11. Silný přední sklápěcí rám s funkcí podpory korby pro bezpečnost při práci s těžkými břemeny.

12. Odolný horní skládací rám s funkcí podpory korby zajišťující bezpečnost při práci s velkým nákladem.

13. Konzoly výklopného rámu (vlevo a vpravo) zvyšující nosnost kolečka a ovlivňující pevnost celé konstrukce.

14. Ocelový kryt kola chránící před mechanickým poškozením, díky kterému jsou kolo a motor zajištěny i při práci v obtížném kamenitém terénu.

03_1

Akumulátorové kolečko s nosností až 150 kg!

Akumulátorové kolečko je vybaveno odolnou, práškově lakovanou žlutou korbou s maximální kapacitou 120 L, která vám umožní přepravovat břemena do maximální hmotnosti až 150 kg. Díky této vysoké nosnosti ušetříte čas potřebný k přepravě nákladu - uděláte to jednou a správně; nemusíte mnohokrát opakovat stejné kroky jako u koleček s nižší kapacitou. V tomto ohledu zaujímá naše kolečko čestné místo mezi ostatními stroji tohoto typu od předních světových výrobců.


05

Akumulátorové kolečko s motorem 21. století

Potřebujete stroj, který bude fungovat, ne ten, který bude vyžadovat neustálý servis, výměnu komponent a celkově neustálou pozornost. Proto byl náš bateriový trakař vybaven špičkovým bezúdržbovým motorem o výkonu 350 W. Co to znamená, že je bezúdržbový? Jde o bezkartáčový motor, takže vůbec nevyžaduje výměnu kartáčů - doslova po celou dobu používání.

2_12_2

Nástroj pro speciální úkoly!

Je chybou nazývat naše kolečko běžným kolečkem. Jedná se o poměrně specializovaný mnohoúčelový nástroj. Ano, můžete jej použít jako pevný, prakticky samojízdný trakař, ale není to jeho jediné použití. Můžete jej snadno přeměnit na teleskopickou nákladovou plošinu, což je obzvláště zajímavé z pohledu uživatele. Pokud tedy vaše každodenní práce vyžaduje přepravu kompaktního nebo objemného zboží, jako je dřevo, velké kameny atd., Pak jste právě našli ideální nástroj pro vás. Pevná konstrukce platformy vám umožní pracovat pohodlně a bezpečně.

 2_3

Akumulátorové kolečko na nezničitelném rámu

Akumulátorové kolečko je vybaveno pevným, šroubovaným ocelovým rámem, potaženým černou práškovou barvou. Práškové lakování je proces využívající elektrostatické síly, díky kterému je lak na ocelovém rámu velmi odolný. Chrání zařízení před nepříznivými povětrnostními podmínkami, drobnými oděrkami a korozí, čímž zvyšuje jeho životnost. Samotná mísa a odnímatelná přepravní plošina jsou také práškově lakovány. Navíc můžete rám za pár minut zafixovat pomocí šroubů, které jsou k němu připevněny, a hluboká konstrukce jednotlivých prvků zajišťuje stabilitu celé konstrukce.

03

Ergonomie znamená pohodlí

Při práci s těžkými břemeny hraje zásadní roli ergonomie nástroje používaného k tomuto účelu. Zařízení, které je nepohodlné a není konstruováno v souladu s pravidly ochrany zdraví a bezpečnosti, nejen znesnadní provádění plánovaných činností, ale může také vést k vážnému poškození zdraví zaměstnance. Naše akumulátorové kolečko bylo navrženo tak, aby vám poskytovalo optimální pohodlí během práce. Rukojeti jsou umístěny ve výšce přizpůsobené výšce průměrného dospělého člověka, takže vás nebude bolet páteř. Naše kolečko je navíc vybaveno ergonomickými protiskluzovými rukojeťmi z elastomeru. Jedná se o skupinu pružných materiálů odolných proti mechanickému poškození a teplotním změnám plastů. Poskytují pevné uchopení a tím i bezpečnost pracovníka.

2_4

Akumulátorové kolečko se zárukou bezpečnosti

Akumulátorové kolečko splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy, což potvrzují získané certifikáty. To ovlivňuje nejen pohodlí práce, ale především zdraví uživatelů. K dosažení tohoto cíle používá zařízení řadu řešení. Počínaje ergonomickými tvary celé konstrukce, přes protiskluzové rukojeti  zajišťujících bezpečné uchopení, až po elektrický brzdový systém. Kolečko je však také vybaveno zadními otočnými koly s brzdami, které zajišťují stabilitu zaparkovaného kolečka, kdy všechny elektrické součásti jsou řádně zajištěny. To vše znamená, že poskytujeme našim zákazníkům zcela bezpečný produkt.

2_5

Nejvyšší kvalita za rozumnou cenu

Akumulátorové kolečko nepochybně kromě své vynikající kvality překvapí relativně nízkou cenou. Zaplacením téměř poloviny tržní hodnoty v této produktové třídě získáte dva profesionální stroje. Jak je to možné? Ve skutečnosti je to teoreticky nemožné, ale nám se to podařilo. Nestalo se to však přes noc. V tomto odvětví působíme již mnoho let a právě díky této zkušenosti a díky bezkonkurenčním smlouvám s dodavateli, které se nám během této doby podařilo díky spolehlivosti, poctivosti a bezúhonnosti vyvinout, jsme dnes schopni dát našim zákazníkům to, co jim konkurence není schopna navrhnout.

Doplňkové parametry

Kategorie: STAVBA
Záruka: 2 roky
Výška [mm]: 860
Šířka [mm]: 750
Délka [mm]: 1500
Hmotnost [kg]: 50
Výkon motoru [W]: 350
Kapacita [l]: 120
Výdrž baterie [h]: 5
Zvedací kapacita [kg]: 150

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Nejnovější články