Profesionální žebřík 3x6 hliníkový, 3-dílný, pracovní výška až 4,43 m, DRABEST

Kód: ZEBRIK3X6PROFI
5 590 Kč –17 % 4 650 Kč 3 842,98 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

ZARUKAEXPEDICE

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální žebřík 3x6 hliníkový, 3-dílný, pracovní výška až 4,43 m, DRABEST + HÁK V BALENÍ ZDARMA!

DRABEST jsou certifikované žebříky a lešení nejvyšší kvality. Firma DRABEST je jednou z předních společností v oboru - poskytujeme profesionální a bezpečné vybevení pro práci ve výškách.

mceclip0-39

Multifunkční třídílný žebřík - každý díl s 6 příčkami.

Žebřík s všestranným využitím, který se osvědčí při každodenní práci v místnosti i mimo ni. Je to nepostradatelný nástroj používaný při renovačních a jiných pracích v domácnostech.

Hliníkový žebřík má vroubkované příčky a speciální protiskluzové patky, které zajišťují stabilitu i na nerovném terénu a lezení po žebříku je bezpečné.

Hliníková konstrukce je velmi lehká a řada pozinkovaných ocelových součástí zvyšuje odolnost žebříku. Ocelové komponenty jsou chráněny proti nepříznivým povětrnostním podmínkám robustním zinkovým povlakem.

Pohodlné rozkládání a skládání žebříku zajišťují inovativní kolejnice a dorazy jednotlivých segmentů.

Stabilizační podesta je součástí dodávky!

Žebřík DRABEST je multifunkční žebřík 3 v 1 - zakoupením jednoho žebříku získáte tři žebříky: jednoduchý žebřík, výsuvný žebřík a volně stojící žebřík s prodlouženým třetím dílem!

3x6 profi 1

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

 • Materiál : hliník
 • Počet příček: 3x6
 • Boční profil základní díl: 60x20 [mm]
 • Boční profil přídavné díly: 50x20 [mm]
 • Profil příčky: 25x25 [mm]
 • Profil stabilizátoru: 40x20x825 [mm]
 • Maximální nosnost: 150 [kg]
 • Hmotnost: 9,1  [kg]
 • Rozměry pro přepravu: 46 x 246 x 15,5 [cm]
 • Norma: EN-131

3x6 profi 4

 

 • Protiskluzové kryty jsou připevněny k bočnímu profilu pomocí upínacího systému. Speciální konstrukce krytů s drážkami po celé styčné ploše zabraňuje nežádoucímu sklouznutí žebříku při práci. Patky jsou velmi pevné, odolávají vysokému zatížení, zajišťují bezpečné umístění a v případě potřeby je možné je vyměnit.
 • Žebřík se rozkládá velmi rychle a snadno díky vodicí liště v horní části žebříku. Speciální dorazy hladce vedou díly žebříku při rozkládání. Polyamidové kluzáky a odolné držáky vodicích lišt zajišťují bezproblémové umístění žebříku do požadované polohy.
 • Žebřík lze rozdělit do tří poloh: stojící, volně stojící a výsuvný (3v1!).
 • Drážkované příčky zajišťují stabilitu i na nerovném terénu a výstup po žebříku je bezpečný.
 • Splňuje evropskou normu EN 131

 

Příčky žebříku jsou pro vysokou přesnost opatřeny protiskluzovými drážkami, které se neopotřebovávají a prakticky slouží jako protiskluzový povrch při výstupu po žebříku.

 1. Příčky jsou lisovány do bočního profilu - zaručení pevného spoje!
 2. Protiskluzové stabilizační patky jsou upevněny pevnými sponami, takže nemohou sklouznout nebo spadnout ze stabilizačních patek, např. při práci. Nohy mají drážky, které zaručují stabilitu a bezpečné umístění konstrukce i na nerovném povrchu. Díky vhodně zvolené délce stabilizační podesty - 825 [mm] - se žebřík při práci nekýve a zajišťuje stabilitu!
 3. Stabilizační tyč o rozměrech 40 x 20 [mm] se montuje pouze pomocí šroubů, aby se žebřík během používání nekýval a stál pevně na zemi.

 1. Černě zbarvené patky chrání žebřík během používání a při použití jako samostatný žebřík zajišťují nejlepší ochranu opěrné plochy, např. fasády budovy. Patky ze speciálně vybrané plastové směsi zajišťují odolné zakončení dílů žebříků a v případě poškození je lze vyměnit.
 2. Ergonomické boční profily s hladkým povrchem 60 x 20 a 50 x 20 [mm]
 3. Silná vodítka zajišťují správnou polohu žebříku - snadné a rychlé rozložení žebříku
 4. Příčky připevněné ke kolejnicím technologií silného lisování. V současné době se jedná o nejbezpečnější způsob spojování příček žebříku, a to díky vysoké pevnosti krimpovacího materiálu - pevnému spojení prvků. Inovativní technologie lisování za studena je velmi silná a neoslabuje materiál.
 5. Černé pásy mezi segmenty zajišťují správné rozestupy žebříku. Připevnění k profilu pomocí silného nýtu.
 6. Stabilizační tyč se montuje pouze pomocí šroubů - rychlé a bezpečné řešení
 7. Protiskluzové stabilizační nožičky zaručují stabilitu a bezpečné stání i na nerovném povrchu. Velmi robustní - zajišťuje stabilitu i při maximálním zatížení žebříku.
 8. Robustní západky a automatické blokovací mechanismy zajišťují žebříkové díly ve vysunuté poloze. Pohodlné díky automatickému zajištění příčky při vysunutí žebříku. Zajišťuje úplnou stabilitu žebříku ve zvolené poloze.
 9. Protiskluzové nožičky zajišťují stabilitu a bezpečné umístění konstrukce i na nerovném povrchu. Velmi odolné - zajišťují stabilitu při maximálním zatížení žebříku.

 

 

Záchytné háčky a automatické zamykání

Západky umožňují postavit žebřík do vzpřímené/volné polohy v různých výškách (na různých příčkách). Úchyty se "chytají" za příčku širšího dílu. Další úlohou záchytných háčků je jeho automatický provoz. Automatický blokovací mechanismus rychle uzamkne segmenty žebříku v požadované poloze (žebřík se během přepravy nemohou nijak pohybovat!).

 

STABILIZÁTOR - rychlá montáž!

Stabilizační tyč zvětšuje plochu žebříku, takže je velmi stabilní. Montáž stabilizační tyče je velmi jednoduchá a rychlá díky použití montážních šroubů (žádné další plastové díly, které se rychle kazí). Průřez stabilizační tyče žebříku a její délka byly speciálně navrženy konstrukčním týmem. Četné studie a zkoušky v laboratoři potvrdily stabilitu konstrukce s navrženým stabilizátorem. Každý model žebříku má vhodně zvolený stabilizátor podle normy EN131.

Hák v balení ZDARMA!

Bez názvu

 

A Pracovní výška A [mm] 3400
B Výška k plošině [mm] 1400
C Šířka [mm] 460
D Délka žebříku [mm] 2700
G Šířka při složení [mm] 155
A2 Pracovní výška [mm] 2970
B2 Výška k plošině pro Α 75° [mm] 970
D2 Transportní délka [mm] 1680
A3 Pracovní výška [mm] 4430
B3 Výška k plošině A 75° [mm] 2430
D3 Délka žebříku [mm] 3450

 

 Doplňkové parametry

Kategorie: HLINÍKOVÉ ŽEBŘÍKY TŘÍDÍLNÉ
Záruka: 7 let
Materiál konstrukce: hliník
Transportní délka [mm]: 1680
Hmotnost [kg]: 9,1
productType: ladder
Pracovní výška [mm]: 4430
Šířka žebříku [mm]: 460
Maximální nosnost [kg]: 150
Počet příček: 3x6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Nejnovější články

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení