Stavební míchačka, objem 160l

Kód: MICHACKA160
7 990 Kč –38 % 4 990 Kč 4 123,97 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Stavební úpravy na domě i chalupě. Díky stavební míchačce snadno a rychle vymícháte beton pro opravy i stavbu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stavební míchačka, objem 160l

Hledáte tu pravou míchačku na beton, omítky nebo maltovou směs? Stavební míchačka své využití najde na každém větším i menším staveništi. Ať se chystáte na drobnou opravu schodiště, nebo větší stavbu, kvalitní stavební stroj a jeho užitečné vlastnosti jistě náležitě oceníte. 

Pořiďte si spolehlivou míchačku, která vás potěší svým výkonem, kvalitním promícháváním surovin a zároveň nízkou cenou. Další výhodou je možnost pohodlného přemístění celého stroje. Snadný přesun míchačky zajišťují odolná kolečka z plastu, která oceníte nejen v horším terénu stavby.

03

TECHNICKÉ PARAMETRY

 • Celková kapacita: 160 L
 • Pracovní kapacita: 145 L
 • Výkon motoru: 650W
 • Typ napájení: 1 fáze
 • Otvor bubnu: 390 mm
 • Rychlost otáčení: 29,5 ot. / min
 • Vysoká kvalita
 • Litinový věnec a hnací kolo
 • Naklápění pomocí kola s pojistným kotoučem
 • Zámek náklonu bubnu ovládaný nohou
 • Velký počet úrovní náklonu bubnu

ezgif.com-webp-to-png-2

Provozujete stavební firmu? Plánujete stavební práce? Hledáte kvalitní vybavení za atraktivní cenu?

Pokud ano - tato nabídka je pro vás. Náš nejnovější model míchačky betonu je zdaleka nejlepší volbou, pokud jde o kategorii ceny a kvality produktu. Naše míchačky na beton pocházejí ze stejných továren jako značky Metabo nebo Scheppach, takže si můžete být jisti, že dostáváte vysoce kvalitní produkt, který je ověřen tisíci zákazníky po celém světě!

Tato míchačka betonu je určena pro míchání malt, omítek nebo jiných materiálů. Jeho výhodou je vysoká kvalita a velmi atraktivní cena. Snadná obsluha, nízké nároky na údržbu, nízká cena jsou vlastnosti, díky nimž tento produkt používají tisíce zákazníků.

ezgif.com-webp-to-png_2

Největší výhody našich míchaček na beton

 • motor je vybaven ochranou proti přehřátí
 • velmi kvalitní zpracování
 • velmi odolný litinový věnec a hnací kolo
 • naklápění pomocí kola s pojistným kotoučem
 • manuální zámek náklonu bubnu
 • velký počet úrovní náklonu bubnu
 • silný motor míchačky betonu s druhou třídou ochrany IP
 • další vnější výztuž věnce
 • certifikace s normou CE
 • lopatkový systém míchadla zajišťuje rovnoměrné a rychlé promíchání materiálu
 • snadný a bezpečný provoz a nenáročná údržba
 • dodáváno v krabici částečně smontované, určeno pro vlastní montáž
 • optimálně zvolený výkon motoru pro nejlepší výkon

01

Proč se vyplatí zvolit náš produkt?

Vysoce kvalitní značkový původ za velmi atraktivní cenu.

Jako jediná společnost v této cenové kategorii se můžeme pochlubit nejvyšší kvalitou a také tím, že naše míchačky na beton jsou vyráběny v továrně vyrábějící pro známé značky jako Metabo nebo Scheppach. Všechny materiály použité k výrobě jsou vysoce kvalitní.

Silná a stabilní konstrukce s použitím vhodných materiálů.

Naše míchačky betonu se vyznačují silnou a stabilní konstrukcí založenou na použití materiálů s odpovídající pevností. Hlavní konstrukci míchačky betonu tvoří odolný ocelový rám z trubek o průměru 42 mm a silné ocelové profily.

08

Speciální „sudový“ tvar míchacího bubnu

 

Můžeme se pochlubit speciálním „sudovým“ tvarem míchacího bubnu. Použití takového tvaru má zvýšit pracovní kapacitu bubnu ve srovnání se standardním tvarem a také zlepšit účinnost míchání malty.

Kromě toho takový tvar lépe rozkládá hmotnost, díky čemuž je míchačka betonu během provozu mnohem stabilnější a méně náchylná k převrácení.

ezgif.com-webp-to-png_4

 

Buben je namontován na ložiscích

Díky své optimální struktuře umožňuje buben naší míchačky betonu dosáhnout co největší pracovní kapacity. Buben míchačky betonu je namontován na ložiscích, což zajišťuje nejlepší provoz míchačky betonu.

Díky speciální konstrukci uložení bubnu je ložisko snadno přístupné.

ezgif.com-webp-to-png-2

Silná konstrukce bubnu míchačky betonu

Buben míchačky betonu je vyroben z jednoho kusu lisované oceli o tloušťce 1,5 mm s dodatečně vyztuženým dnem (do tloušťky 2,0 mm), aby se zabránilo kroucení.

Dno bubnu je často kritickým bodem, vystavováno přetížení - proto jsme se zvlášť starali o vhodnou konstrukci našeho míchače betonu, aby na tomto místě nedošlo k poškození.

 

ezgif.com-webp-to-png-2_1

 

Litinové hnací kolo

Po mnoho let byl litinový pohon v míchačkách na beton nejlepší díky své odolnosti a životnosti. Naše míchačka na beton používá hnací kolo z litiny a litinový věnec - dobrá a osvědčená řešení, která se používají již léta.

V současné době se jedná o nejvýkonnější řešení na trhu. Důležité - jako výrobce samozřejmě poskytujeme přístup ke všem montážním dílům našich míchaček na beton, včetně litinových ráfků a ozubených kol za nízké ceny.

 

ezgif.com-webp-to-png-4

 

Zvýšená bezpečnost při práci

Vysoká bezpečnost díky velmi širokému krytu hnacího ústrojí, tj. V místě, kde je pohon přenášen. Ochrana je vyrobena z odolného a odolného plastu. Výrazně zvyšuje bezpečnost používání našich míchaček na beton.

Při navrhování našich míchaček na beton pro nás byla vždy nejvyšší prioritou bezpečnost a snadné použití, proto kryt chrání nejen kontaktní bod mezi regálem a prstencem, ale také jeho okolí.

09

Pryžové těsnění bubnu

Dokonalé usazení a těsnost obou částí bubnu zajišťuje gumová podložka použitá mezi dvěma částmi bubnu. Díky tomuto řešení je spojení dvou krytů bubnu pevné a bezpečné.

Tím se eliminuje problém prosakování bubnů v míchačkách na beton. Zaměřujeme se na kvalitu a zdokonalení v každém detailu.

10

 

Zaoblené hrany bubnu

Speciálně zaoblené hrany bubnu jsou místa s největším vystavením mechanickému poškození. Zaoblené hrany navíc zvyšují bezpečnost uživatele míchačky betonu.

ezgif.com-webp-to-png-3

 

Manuální zámek náklonu bubnu - vícestupňové nastavení

Míchačka na beton má manuální zámek náklonu bubnu a zajišťovací kotouč, což je v každodenní práci významné pohodlí. Sklopný kotouč je vybaven vícestupňovým nastavením, který umožňuje ergonomickou práci s míchačkou betonu - přizpůsobení náklonu výšce obsluhy.

360stupňové nastavení sklonu bubnu, díky němuž je používání míchačka velmi snadné.

 

11

Odolný elektrický motor s ochranou proti přehřátí

Kvalitní a moderní jednofázový elektromotor s napětím 230 V a výkonem 650 W zaručuje nízkou spotřebu elektřiny. Naše motory mají velmi vysokou třídu ochrany před úrazem elektrickým proudem IP 44. Motor naší míchačky betonu je uzavřen v utěsněném krytu z dvousložkového plastu (vysoce odolný proti mechanickému poškození). Motor míchačky betonu vybavený účinným chladicím systémem a ochranou proti přehřátí.

 

01

 

Třída ochrany II před úrazem elektrickým proudem a stupeň krytí IP44D

Naše míchačka na beton splňuje protipožární zařízení třídy II, která se vyznačují použitím zesílené izolace, která poskytuje ochranu před přímým i nepřímým kontaktem. Protože se používá zesílená izolace, zařízení třídy II pro ochranu před úrazem elektrickým proudem jsou mnohem lepší a bezpečnější než zařízení třídy I pro ochranu před úrazem elektrickým proudem.

12

Bezpečné balení

Naše míchačky na beton jsou dodávány zákazníkovi v silné, tvrdé a řádně označené lepenkové krabici, která chrání součásti míchačky na beton před poškozením během přepravy.

 

POTVRZENÍ A CERTIFIKACE

Míchačka na beton splňuje všechny bezpečnostní požadavky a má také značku CE.

 • Směrnice o strojních zařízeních 2006/42 / ES
 • Směrnice 2006/95 / ES o nízkém napětí
 • Směrnice EMC (elektromagnetická kompatibilita) 2004/108 / ES
 • Směrnice o hluku 2000/14 / ES

Splňuje normy:

 • EN 60204-1 / A1: 2009, EN 12151: 2007, EN55014-1: 2006, EN 55014-2 / ​​A1: 2001
 • EN 6100-3-2: 2006, EN61000-3-3 / A2: 2005

 

Doplňkové parametry

Kategorie: AKCE + VÝPRODEJ
Hmotnost [kg]: 60
Objem [litry]: 160
Otvor bubnu [mm]: 390
Výkon motoru [W]: 650

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Nejnovější články