Stolní lupínková vyřezávací pila 120 W

Kód: PILA65115
3 990 Kč –50 %
Stolní lupínková vyřezávací pila 120 W
3 990 Kč –50 % 1 990 Kč 1 644,63 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Objednejte si elektrickou stolní vyřezávací lupínkovou pilu s výkonem 120 W. Expedujeme ihned!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stolní lupínková vyřezávací pila

Stolní lupínková pila na dřevo je v mnoha případech nenahraditelným zařízením. Bude fungovat jak v profesionálním použití, např. v tesařských dílnách, tak v domácím použití, např. v modelování. Bez ohledu na to, zda podnikáte nebo máte jen zajímavé hobby, přesná vyřezávací pila určitě splní vaše očekávání. Může snadno řezat i ty nejsložitější tvary a vzory z různých měkkých materiálů jako je dřevo, PVC, kov nebo plexisklo. Neváhejte! Možné použití tohoto zařízení může být omezeno pouze vaší představivostí.

01

TECHNICKÉ PARAMETRY

 • Vzdálenost od pily k ramenu: 406 mm
 • Maximální výška řezu: 50 mm
 • Délka čepele: 127 mm
 • Rozměry pracovního stolu: 255 x 415 mm
 • Rychlost čepele: 400-1650 / min
 • Rozsah náklonu stolu: 0-45 stupňů
 • Motor: 230-240V ~ 50Hz, 120W
 • Hmotnost: 13,00 kg
 • Hloubka řezu ve dřevě: 50 mm
 • Hloubka řezu v hliníku: 50 mm
 • Hloubka řezu v kovu: 50 mm
 • Včetně 5 náhradních čepelí

ezgif.com-webp-to-png_1

Nejpřesnější stolní vyřezávací pila na trhu!

Proč je naše lipínková pila nejpřesnější na trhu? To je způsobeno mnoha faktory. Počínaje pevným ocelovým ramenem, které zůstává nehybné i při velmi intenzivní práci, přes nastavení řezné rychlosti, které umožňuje přizpůsobit výkon zařízení použitému materiálu, až po motor s výkonem až 120 W, který zajišťuje hladký a rovnoměrný provoz. Další efekt získáte stabilizací zařízení pomocí šroubů pro přišroubování pily k pevnému podkladu, např. pracovnímu stolu nebo jiná pracovní desce. Sada obsahuje speciální šrouby pro tento účel.

02

Lupínková vyřezávací pila s inovativním bezpečnostním systémem

Bezpečnost při používání našich produktů je základním bodem, kterým se řídíme při navrhování a výrobě všech druhů zařízení. Pevná základna s otvory umožňujícími sešroubování vyřezávací pily na pevný povrch, silná ocelová konstrukce s práškovým nástřikem ve žluté barvě a průhledný kryt čepele jsou nejdůležitějšími konstrukčními prvky, díky nimž je vyřezávací pila mimořádně bezpečným zařízením.

ezgif.com-webp-to-png-3

 

Pila s možností náklonu pracovního stolu o 45 °

Přesná přímočará pila je vybavena stabilním pracovním stolem o rozměrech 255 x 415 mm s možností náklonu pod úhlem od 0 do 45 stupňů. Umožňuje vám nastavit úhel sklonu podle aktuálních potřeb a umožňuje volnější manévrování s řezacím kotoučem. Díky tomuto řešení je možné pomocí skládačky řezat i velmi přesné a složité vzory. Vyberte zařízení, které vám umožní realizovat ty nejsofistikovanější projekty.

13

Doplňkové parametry

Kategorie: ZAHRADA
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Nejnovější články