ČASTÉ DOTAZY

 

Je možné dokoupit si police navíc, když už mám regály doma?

Vážíme si Vašeho zájmu o náš sortiment. Bohužel Vám police navíc v současné době neumíme nabídnout. Regály k nám z výroby chodí již pečlivě zabalené jako celek a police samostatně si z kapacitních důvodů z výroby balit nenecháváme. Pokud bychom do budoucna naše skladové kapacity navýšili, rádi pro Vás police do sortimentu přidáme.

 

Je možné dokoupit nějaký náhradní díl k regálu, když se mi poškodil?

Momentálně nedržíme skladové zásoby náhradních dílů na regály, všechny poptávky na náhradní díly tedy řešíme individuálně. Ovšem je možné, že zrovna Vámi požadovaný díl mít budeme, a proto nám raději napište na mail info@bazaroveregaly.cz poptávku, jaký konkrétní díl potřebujete, a určitě něco vymyslíme.

 

Jaká je nosnost regálů?

Nosnost regálů je uvedena vždy v popisu každého regálu. U jednotlivých regálů se nosnost liší. V naší nabídce jsou regály s nosností od 80 kg na polici až po regály s nosností 900 kg na polici. Záleží tedy jen na Vašich potřebách. Naše regály to unesou!

 

Je možné dát regály na sebe?

Naše regály jsou vyráběny a testovány podle normy ISO 9001 a dle toho jsou uváděny i jejich vlastnosti. Pokud má regál uvedenou výšku 2000 mm, není možné regál nadstavovat na větší výšku. Regál, i když by to technicky možné bylo, by tímto nemusel splňovat uvedené parametry a mohlo by dojít k jeho poškození nebo v nejhorším případě zhroucení. Za takto sestavený regál naše společnost nepřebírá záruku a nedoporučujeme takovéto využívání.

 

Dají se regály ukotvit ke zdi? Prodáváte k tomu šrouby a hmoždinky?

Všechny regály bez ohledu na jejich výšku či nosnost doporučujeme kotvit ke zdi nebo do podlahy (dle typu regálu). Správným ukotvením zvýšíte životnost regálů, jeho stabilitu a vaši bezpečnost pro případy, že byste o regál zakopli nebo do něj omylem vrazili a tím ho převrhli. Kotevní materiál nabízíme k regálům jako doplňkový sortiment přímo na kartě každého regálu. Najdete zde také sadu k sešroubování více regálu k sobě, gumovou paličku pro snadnější montáž a štítky s nosností jednotlivých polic.

 

Z jakého materiálu jsou regály?

Regály jsou vyrobené z velmi kvalitního, za studena válcovaného kovu, který má díky vysokotlakému lisování větší hustotu a tím i pevnost. Pozadu s kvalitou nezůstávají ani police, které jsou u většiny regálů vyráběny z ekologické dřevotřískové desky s vysokou pevností. Jedinečná moderní technologie výroby dělá z regálů FISTAR kvalitní produkty určené nejen do domácností, ale i těžké výroby.

 

Je možné mít regály i dlouhodobě venku (na balkonu)?

Regály jsou vyrobené z pozinkovaného nebo lakovaného, za studena válcovaného kovového plechu. Právě povrchovou úpravou jsou ošetřeny proti korozi (zinek/lak). Regály tak snesou vlhké prostředí, ale přímo ve vodě by stát neměly. Trochu jiné je to s policemi. Ty jsou vyrobené z dřevotřísky a jsou povrchově ošetřeny jen velmi tenkou vrstvou ochranné impregnace. Ta zajišťuje skvělé vlastnosti v suchých podmínkách a umožňuje police vlhkým hadrem jednou za čas otřít od prachu. Na přímém působení vody by ale police mohly nasát vodu. Doporučujeme tedy regály umístit na místo, kde nebudou v přímém kontaktu s vodou. Ve vlhkém prostředí doporučujeme police ošetřit vodou odpudivým nátěrem, aby se zabránilo nabobtnání materiálu polic.

 

Které regály mají nejvyšší nosnost? Je možné je použít do výrobní firmy?

V naší nabídce máme i řadu těžkých průmyslových regálů s nosností až 900 kg na polici. Tyto regály jsou díky své vysoké stabilitě a nosnosti vhodné jak do profesionálních skladů, tak i do výrobních firem. Pokud potřebujete vybavit větší sklad, neváhejte se na nás obrátit s Vaší poptávkou. Rádi Vám navrhneme vhodné regály přesně podle Vašich potřeb. V tomto případě nás kontaktujte skrze náš B2B eshop, který je zaměřen na individuální nabídky.

 

Kdy mi zboží přijde?

Objednávky expedujeme zpravidla do 3 dnů od objednání. V určitých případech se však může expedice zpozdit. Při expedování objednávky Vám automaticky přijde email s trackovacím číslem zásilky, podle kterého můžete na webových stránkách konkrétního přepravce svou zásilku sledovat.

 

Odvezu to?

Samozřejmě! Všechny naše regály jsou rozložené v krabici. Nejdelší hrana balení má tedy stejný rozměr, jako je šířka regálu. Výška balení je zpravidla 10-20 cm. Zabalený regál tedy bez obav naložíte do kufru osobního auta.

Nejnovější články