O NÁS

BAZAROVEREGALY.CZ: PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP ZA LIDOVÉ CENY

E-shop Bazaroveregaly.cz jsme spustili v roce 2018 a velmi rychle jsme se stali jedním z největších prodejců nových regálů na internetu. Historie firmy sahá až do roku 2005. Nejdříve jsme vykupovali použité regály a prodávali je. Poté jsme navázali spolupráci s výrobci nových regálů a v současnosti jsme schopni je prodávat za nižší cenu, než byla cena použitých regálů. Nabízíme také možnost zakázkové výroby.

Proto jsme úplně upustili od prodeje použitých a prodáváme pouze nové regály za velmi nízké ceny – už od 499 Kč. Nemusíte čekat na doplnění skladů – všechny naše regály jsou ihned k odběru.

logo-overeno--goldNN

 PRODEJNA V BRNĚ

Náš e-shop roste velmi rychle, a proto jsme nedávno otevřeli showroom na adrese Vídeňská 121. Vybírat můžete z obrovské nabídky tisíců regálů. Přijďte se za námi podívat od pondělí do neděle 8:00 – 20:00.

Platba je u nás možná jak v hotovosti, tak kartou. Regály jsou balené ve skladných balících, které pohodlně odvezete i v osobním autě. Vše pro vaše pohodlí.

 

VÝHODY NAŠICH REGÁLŮ

Na e-shopu Bazaroveregaly.cz a v showroomu můžete zakoupit regály do domácnosti, regály do garáže, regály do skladu nebo regály do kanceláře. Pokud vás zajímají typy regálů, nabídka je obrovská. Kovové regály s dřevotřískovými policemi nebo kovové regály s MDF policemi je možné využít jak v garáži, tak ve skladu a domácnosti. Jestliže chcete vybavit váš sklad, zaujmou vás naše TOP regály s vysokou nosností.

Nosnost polic se liší podle regálů a začíná na 175 kg na polici. Některé regály mají nosnost i 900 kg na polici. Poskytujeme též prémiovou kvalitu lakování místo běžné již v ceně regálu.  

Skvělou vlastností regálů je bezšroubové snadné skládání, díky kterému je budete mít složené za pár minut! Police je možné kdykoliv jednoduše přestavět tak, aby vyhovovaly velikosti ukládaných předmětů.

Nepromeškejte žádnou z výhodných akcí a navštivte naši sekci akční regály.

Jsme členové 

Unknown

 

 

DOPRAVA A DORUČENÍ

Regály z e-shopu Bazaroveregaly.cz zasíláme prémiovým přepravcem, který je dokáže doručit do 24 hodin (v pracovních dnech). Záruku na regály jsme prodloužili na 5 let!

Potřebujete se na cokoli zeptat?

Poradit

 

Kam dál? Teď si vyberte svůj regál.

               OBCHODNÍ KOVO_1                    OBCHODNÍ PODMÍNKYAKCE

Nejnovější články