O NÁS

BAZAROVEREGALY.CZ: PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP ZA LIDOVÉ CENY

E-shop Bazaroveregaly.cz jsme spustili v roce 2018 a velmi rychle jsme se stali jedním z největších prodejců nových regálů na internetu. Historie firmy sahá až do roku 2005. Nejdříve jsme vykupovali a prodávali použité. Poté jsme se rozhodli navázat spolupráci s výrobci nových regálů a v současnosti jsme schopni je prodávat za nižší cenu, než byla cena regálů použitých.

Proto jsme úplně upustili od prodeje použitých a prodáváme pouze nové regály za velmi nízké ceny – už od 499 Kč. Nemusíte čekat na doplnění skladů – všechny naše regály jsou ihned k odběru v našem skladu v krytých garážích OC Futurum, ul. Vídeňská 132/100 v Brně.

logo-overeno--goldNN

PRODEJNA V BRNĚ

Náš e-shop roste velmi rychle, a proto jsme nedávno otevřeli showroom v OC Futurum Brno na adrese Vídeňská 132/100. Vybírat můžete z obrovské nabídky tisíců regálů. Přijďte se za námi podívat od pondělí do neděle 8:00 – 20:00.

Platba je u nás možná jak v hotovosti, tak kartou. Regály jsou balené ve skladných balících, které pohodlně odvezete i v osobním autě. Vše pro vaše pohodlí.

 

VÝHODY NAŠICH REGÁLŮ

Na e-shopu Bazaroveregaly.cz a v showroomu můžete zakoupit regály do domácnosti, regály do garáže, regály do skladu nebo regály do kanceláře. Pokud vás zajímají typy regálů, nabídka je obrovská. Kovové regály s dřevovláknitými nebo kovovými policemi je možné využít jak v garáži, tak ve skladu a domácnosti. Jestliže chcete vybavit váš sklad, zaujmou vás naše TOP regály s vysokou nosností.

Nosnost polic se liší podle regálů a začíná na 175 kg na polici. Některé regály mají nosnost i 900 kg na polici. Poskytujeme též prémiovou kvalitu lakování místo běžné již v ceně regálu.

Skvělou vlastností regálů je bezšroubové snadné skládání, díky kterému je budete mít složené za pár minut! Police je možné kdykoliv jednoduše přestavět tak, aby vyhovovaly velikosti ukládaných předmětů.

Nepromeškejte žádnou z výhodných akcí a navštivte naši sekci akční regály.

 

JSME ČLEN ASOCIACE PRO ELEKTRONICKOU KOMERCI

APEK je sdružením podnikatelů a firem z oblasti e-komerce, kteří to se svým byznysem myslí vážně. Díky této podpoře máme dostupné nástroje pro efektivnější boj s konkurencí.

apek

 

DOPRAVA A DORUČENÍ

Objednávky z e-shopu Bazaroveregaly.cz zasíláme kurýrním přepravcem. Velké zásilky posíláme paletovou přepravou. Záruku na regály jsme prodloužili na 7 let!

 

Potřebujete se na cokoli zeptat? Využijte našeho online chatu v pravém dolním rohu.

 

Kam dál? Teď si vyberte zboží, které hledáte!

Nejnovější články