Vážení zákazníci. Od 1.8.2019 nás najdete v nových prostorách - Brno, ul. Videňská 100 (Garáže OC Futurum). Jsme zde pro Vás od 8:00 do 20:00 každý den (Po-Ne) mimo státních svátků.

O nás

Náš e-shop jsme spustili v roce 2018 a velmi rychle jsme se stali jedním z největších prodejců nových regálů na internetu. Nejdříve jsme vykupovali použité regály a následně jsme je prodávali na e-shopu. Postupem času jsme ale navázali spolupráci s výrobci nových regálů, které jsme schopni prodávat za nižší cenu, než byla cena použitých regálů. Proto jsme změnili sortiment a prodáváme pouze nové regály, avšak za velmi nízké ceny. I proto je naším heslem "Bazaroveregaly.cz - nové regály za bazarové ceny".

Díky tomu, že nás e-shop velmi rychle roste, jsme se nedávno přestěhovali do OC Futurum Brno, kde se nachází náš největší showroom s obrovským výběrem z tisíců regálů s otevírací dobou od pondělí do neděle 8:00-20:00.

Na Bazaroveregaly.cz nebo v našem showroomu tak je možné koupit regály do domácnosti, regály do garáže, regály do skladu nebo regály do kanceláře.

 Všechny regály jsou nové a za ceny od 399 Kč! Pokud vás zajímají ty nejlevnější, podívejte se do naší sekce akční regály. 

Pokud vás zajímají typy regálů, šíře je obrovská. Kovové regály s dřevotřískovou policemi nebo kovové regály s MDF policemi je možné využít jak v garáži, tak i ve skladu a domácnosti. Nosnost polic se liší podle regálů a začíná na 175 kg na polici ale některé regály mají nosnost i 400 kg na polici. 

Skvělou vlastností regálů je bezšroubové snadné skládání, díky kterým budete mít všechny regály složené za pár minut 

A to nejlepší nakonec. Regály z e-shopu Bazaroveregaly.cz zasíláme prémiovým přepravcem, který dokáže regál doručit do 24 hodin (v pracovních dnech). Záruka na regály je 5 let a dopravu zdarma získáte při objednávce nad 7500 Kč. 

Pokud byste potřebovali poradit, napište nám na chat.

 

Kam dál? Teď si vyberte svůj regál.

Copy of Untitled-5     Akční regály