Jak vybrat regál

Vybrat správný regál je snadnější, než si myslíte. Vlastně není nic jednoduššího, než se kliknutím přemístit do kategorie regály dle využití a vybrat si regál podle toho, kde a jaké zboží potřebujete skladovat.

KDE BUDU REGÁL POUŽÍVAT?

Regály určené do kuchyně, předsíně nebo třeba prodejny musí splňovat alespoň minimální estetické nároky. Proto doporučujeme lakované regály, které dobře vypadají a snadno se čistí. U regálů, na kterých hodláme především skladovat, nikoli vystavovat větší množství zboží, se zaměřte na funkčnost, tj. nosnost, materiál, montáž, způsob skladování, rozšiřování apod.

CO POTŘEBUJI NA REGÁLU USKLADNIT?

Regály mohou sloužit ke skladování velmi různorodého artiklu, od tiskovin přes potraviny, průmyslové výrobky a pneumatiky až po knihy nebo třeba boty v předsíni. Přitom záleží jak na kvantitě, tak na povaze skladovaného zboží. Velké sklady v obchodech a supermarketech využijí tzv. nekonečné regály, které lze libovolně rozšiřovat a které disponují mimořádnou nosností. V domácím prostředí či interiérech obchodů vystačíte s regály s nižší nosností. Do interiéru nabízíme interiérové regály.

JAK MOC BUDE REGÁL ZATÍŽEN?

U každého regálu uvádíme nosnost jeho police - nejdůležitější parametr, který při výběru musíte respektovat. Raději si předem spočítejte, kolika kilogramy regál vaším zbožím zatížíte, a tomu přizpůsobte jeho výběr. A nezapomeňte, že nosnost regálu je stanovena pro rovnoměrné zatížení police. Nevyvážené zatížení může vést k jeho poškození či prasknutí!

KOLIK JSEM DO REGÁLU OCHOTEN INVESTOVAT?

Svou roli pochopitelně hraje také finanční obnos, který jste ochotni regálům obětovat. Všechny typy regálů jsou na našem webu přehledně seřazeny podle ceny.

Nejnovější články