PROFI víceúčelový teleskopický žebřík 2x5, výška 3,2 m, černo-žlutý

Kód: ZEBRIK2X5TCCZ
3 590 Kč 2 966,94 Kč bez DPH
Skladem (>10 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROFI víceúčelový teleskopický žebřík 2x5, výška 3,2 m, černo-žlutý

Profesionální víceúčelový teleskopický žebřík s 2x5 stupni je univerzálním řešením pro váš dům, chatu či zahradu. Moderní konstrukce složená z hliníkových trubek o různých průměrech a dva ocelové klouby umožňují složit žebřík do neuvěřitelně malých rozměrů (balík o velikosti 86x20x52 cm). Během několika okamžiků z jej můžete vytvořit štafle o délce strany až 1,6 m nebo rovný žebřík o výšce až 3,2 m. Mezi nejvýznamnější vlastnosti žebříku patří jeho flexibilita a univerzálnost. 

Složený teleskopický žebřík je uložen v přepravní brašně. S ní se snadno přenáší, skladuje a nepráší se na něj. Vyniká nízkou hmotností a ve složeném stavu se snadno vleze do auta. Je vyroben z kvalitních materiálů, díky kterým je odolný a současně také bezpečný. Garantované maximální zatížení žebříku je úctyhodných 150 kg.

Spousta možností využití, snadná manipulace

Teleskopický víceúčelový žebřík si snadno přizpůsobíte dané situaci. Pokud potřebujete pracovat ve výšce do 2,5 metru nad zemí, využijete jej jako štafle ve tvaru písmene A. Podle potřeby vysunete jen některé nebo všechny díly žebříku a tím docílíte příslušné výšky štaflí.

Jestliže pro práci potřebujete delší rovný žebřík, narovnáte jej díky kloubům uprostřed. Pak již jen použijete určený počet dílů žebříku a vytvoříte si rovný žebřík, který následně opřete o stěnu nebo jiný pevný bod. Rychle tak získáte žebřík o délce až 3,2 m. 

Díky důmyslné konstrukci a ocelovým kloubům žebřík snadno a intuitivně složíte nebo rozložíte. Stačí jeho duté nohy jednoduše povytáhnout a prodloužit. Zabudované jistící prvky zaskočí a bezpečně zafixují jednotlivé stupně.

Následně využijete ocelových kloubů k nastavení úhlu, který mají obě poloviny žebříku svírat. Tím je manipulace s žebříkem hotova a vy se můžete bez obav pustit do plánované práce. Po práci bezpečnostní prvky odjistíte, přenastavíte ocelové klouby a žebřík opět složíte.

Technická specifikace žebříku:

  • Celková délka: 320 cm (2x160 cm) 
  • Délka ve složeném stavu: 86 cm
  • Přepravní rozměry: 86x20x52 cm
  • Hmotnost: 12,5 kg
  • Počet příček: 10 (5 na každé straně)
  • Maximální zatížení: 150 kg 
  • Rozteč příček: 30 cm
  • Možnost individuálního vysunutí jednotlivých segmentů
  • Žebřík je možné použít i pro práci na schodech (různých úrovních podkladu)

Pro instalaci stabilizátoru je nutné z nohou žebříku odštípnout nýt, který nohu fixuje proti poškození při přepravě.

Doplňkové parametry

Kategorie: HLINÍKOVÉ ŽEBŘÍKY KLOUBOVÉ A TELESKOPICKÉ
Záruka: Záruka 7 let
productType: ladder
Délka žebříku [mm]: 3200
Maximální nosnost [kg]: 150
Hmotnost žebříku [kg]: 12,50
Počet příček: 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Nejnovější články