RohovĂ˝ regĂĄl 2000x700x400x425 mm zinkovanĂ˝ 5-policovĂ˝, nosnost 750 kg

KĂłd: 20007004004255Z
1 690 Kč 1 396,69 Kč bez DPH
Skladem (>10 ks)

DetailnĂ­ informace

DetailnĂ­ popis produktu

RohovĂ˝ regĂĄl 2000x700x400x425 mm zinkovanĂ˝ 5-policovĂ˝, nosnost 750 kg

RegĂĄl rohovĂŠho typu s nosnostĂ­ aĹž 125 kg na polici najde vyuĹžitĂ­ jak v domĂĄcnosti, tak v kanceláři nebo menĹĄĂ­m skladu. ZajistĂ­ přehlednĂŠ uskladněnĂ­ zboŞí, dokumentĹŻ nebo nářadĂ­ a uĹĄetří mĂ­sto. KvalitnĂ­ materiĂĄl a bytelnĂĄ konstrukce zajistĂ­ dlouhou Ĺživotnost a odolnost vůči poĹĄkozenĂ­. ZĂĄroveň je jeho montĂĄĹž velmi snadnĂĄ a sestavenĂ­ regĂĄlu nezabere celĂŠ odpoledne.

2

RegĂĄly se nebojĂ­ koroze a jsou vhodnĂŠ do mĂ­stnostĂ­ s vysokou vlhkostĂ­. VyuĹžitĂ­ naleznou v bytovĂ˝ch i nebytovĂ˝ch prostorĂĄch jako jsou dĹŻm, byt, garĂĄĹž, sklep, sklady, archivy a dalĹĄĂ­. Unesou zatĂ­ĹženĂ­ aĹž 150 kg na jednu polici při rovnoměrnĂŠm rozloĹženĂ­ hmotnosti. RegĂĄl je vyroben z kovu o tlouĹĄĹĽce 0,65 mm.

3

RegĂĄl se sklĂĄdĂĄ z komponent, kterĂŠ do sebe zapadnou tak, Ĺže k jeho sloĹženĂ­ nenĂ­ potřeba ŞådnĂŠ nářadĂ­. MontĂĄĹž regĂĄlu je tak opravdu rychlĂĄ! Doporučujeme si k regĂĄlu dokoupit gumovou paličku, se kterou je montĂĄĹž jeĹĄtě snaŞťí!

RegĂĄl je spolehlivĂŠ řeĹĄenĂ­ pro vĂĄs. Stačí jen podpořit jeho stabilitu ukotvenĂ­m do zdi a těšit se z dokonale vyuĹžitĂŠho prostoru a uloĹženĂ­ vaĹĄeho nářadĂ­. A nezapomeňte, uvedenĂĄ nosnost platĂ­ v případě, Ĺže je regĂĄl rovnoměrně zatĂ­Ĺžen.

2000

Naše regály jsou baleny v kartonových krabicích tak, že se pohodlně vlezou do kufru osobního automobilu. Součástí balení každého regálu jsou plastové koncovky, které chrání podlahu před poškrábáním.

1

Pokud potřebujete vyplnit vĂ­ce prostoru, nabĂ­zĂ­me i vĂ˝hodnĂŠ sety rohovĂ˝ch regĂĄlĹŻ doplněnĂ˝ch o regĂĄly klasickĂŠ, kterĂŠ mĹŻĹžete za pomocĂ­ sady k seĹĄroubovĂĄnĂ­ sousedĂ­cĂ­ch regĂĄlĹŻ k sobě regĂĄly spojit tak, Ĺže se zvýťí jejich stabilita a VĂĄm vznikne kompletnĂ­ rohovĂ˝ regĂĄlovĂ˝ systĂŠm!

mceclip0-28

DoplňkovÊ parametry

Kategorie: ROHOVÉ REGÁLY
ZĂĄruka: 7 let
Stav: NovĂ˝
Výťka [mm]: 2000
Šířka [mm]: 700
Hloubka [mm]: 400
Nosnost regĂĄlu [kg]: 750
Nosnost police [kg]: 150
Počet polic: 5
MateriĂĄl konstrukce: Ocel
Materiál polic: Dřevovláknitá deska
Nastavitelnost polic: Ano (po 3,5 cm)
PovrchovĂĄ Ăşprava: ZinkovanĂ˝
Barva regálu: Stříbrná
VyuĹžitĂ­ regĂĄlu: StandardnĂ­
productType: rack
INTIME_NONCOMBINABLE_GROUP: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Nejnovější články