Pozinkované regály vám dobře poslouží v domácnosti, dílně i podnikání

pozinkovane-regalyPozinkované regály jsou odolné proti korozi a mají výbornou nosnost.

Ačkoli by se mohlo zdát, že regály se uplatní pouze ve skladech, opak je pravdou. Ve většině domácnosti se alespoň jeden kus najde – slouží totiž k přehlednému uskladnění věcí ve sklepech, dílnách a garážích. S větší frekvencí se však regály začínají objevovat také v obytných prostorách – v kancelářích, obývacích pokojích i kuchyních. Regály umožňují snadnou organizaci a šetří nejen prostor, ale také drahocenný čas. Právě díky této úspoře se z nich začíná stávat nejčastěji volené řešení úložných prostor. Kvalitní a správně vybraný regál je totiž praktickým pomocníkem a může být i stylovým kouskem, který místnost ozvláštní.

Regály poslouží v domácnosti i dílně

Regály jsou univerzálním kusem nábytku, který oceníte vždy, když potřebujete rozšířit prostor o jednoduché úložné prostory, které nezaberou mnoho místa navíc. Usnadní organizaci v domácnosti, na prodejně i v dílně – jejich využití je takřka nekonečné. Navíc ušetří cenné centimetry, a to především v malých bytech a kancelářích, kdy vám přijde vhod jejich snadná montáž i demontáž, vysoká nosnost, lehkost, snadná přenositelnost a možnost doplnění a rozšíření o další prvky. Vybrat si pak můžete vždy z několika různých typů a rozměrů, díky čemuž najdete to vhodné řešení pro každou místnost, a to ať už se jedná o malý regál do koupelny, nebo o regálový systém do garáže.

Do obytných místností, jakými jsou třeba kuchyně, koupelna či obývací a dětský pokoj, vnesou regály větší pořádek a přehled. Slouží nicméně také jako dekorační prvek, který zaplní prázdné stěny a zároveň elegantně rozdělí prostor. Pokud zvolíte vhodný materiál a povrchovou úpravu, bude navíc vizuálně ladit s interiérem.

Proč zvolit pozinkované regály

Vhodnou a zároveň univerzální volbou jsou pozinkované regály, které jsou odolné proti vlhku a poškrábání a lze v nich bez obav skladovat také těžší předměty. Jsou stabilní, odolné vůči korozi a přesvědčí nižší pořizovací cenou, která přijde vhod především tehdy, když vybíráte například regály do obchodu a potřebujete jich tedy více. Mimo to se pozinkované regály jednoduše montují, protože nejsou zapotřebí šroubky. Podle potřeby je lze kdykoli rozšířit o další díly tak, že vznikne dlouhá řada regálového systému. Napojování dalších dílů se také obejde bez šroubků, stejně jako přidání či odebrání polic.


Zdroj fotografie: Depositphotos.com

Nejnovější články

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení